Продукція > IDT > XUN516100.000000X
XUN516100.000000X IDT
IDT_XUN_DST_20170621-961540.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 100 MHz, HCSL 1.8V, 25 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук