XUN535100.000JS6I
XUN535100.000JS6I Renesas Electronics Corporation
xu-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 145mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 145mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUN535100.000JS6I XUN535100.000JS6I Виробник : IDT IDT_XUN_DST_20170621-961540.pdf Standard Clock Oscillators HCSL Crystal Osc 50ppm 3.3V 100Mhz