Продукція > IDT > XUP510160.000000I
XUP510160.000000I IDT
IDT_XUP_DST_20170621-876131.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 160 MHz, LVPECL 1.8V, 100 ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук