XUP516300.000000I Renesas Electronics America Inc
xu-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet
Виробник: Renesas Electronics America Inc
Description: CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 97mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Frequency: 300 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 97mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Frequency: 300 MHz, Base Resonator: Crystal.