XUP535125.000JS6I
XUP535125.000JS6I IDT, Integrated Device Technology Inc
idt-xo-lvpecl-crystal-oscillator-datasheet-xup
Виробник: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: OSC 125MHZ SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators LVPECL Crystal Osc 50ppm 3.3V 125Mhz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUP535125.000JS6I Виробник : IDT IDT_XUP_DST_20170621-876131.pdf Standard Clock Oscillators LVPECL Crystal Osc 50ppm 3.3V 125Mhz