XUP535150.000JS6I
XUP535150.000JS6I IDT, Integrated Device Technology Inc
idt-xo-lvpecl-crystal-oscillator-datasheet-xup
Виробник: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: OSC 150MHZ SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators LVPECL Crystal Osc 50ppm 3.3V 150Mhz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUP535150.000JS6I Виробник : IDT IDT_XUP_DST_20170621-876131.pdf Standard Clock Oscillators LVPECL Crystal Osc 50ppm 3.3V 150Mhz