Продукція > IDT > XUP536150.000000I
XUP536150.000000I
XUP536150.000000I IDT
IDT_XU-Crystal-Oscillators-Datasheet_DST_20180625-1524914.pdf
Виробник: IDT
Standard Clock Oscillators 150MHz 3.3V LVPECL 25ppm -40C +85C
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук