XUSL4MA40H211N Schneider Electric
952182ac71bf7ae95482627e74d662952d628645.pdf
Виробник: Schneider Electric
Description: LIGHT CURTAIN 40MM MUTING W LAMP
Features: Receiver, Transmitter
Packaging: Box
Operating Temperature: -30°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 40mm
Protective Height: 2.11m
Operating Range: 0 ~ 12.0m
Number of Beams: 71
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN 40MM MUTING W LAMP, Features: Receiver, Transmitter, Packaging: Box, Operating Temperature: -30°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 40mm, Protective Height: 2.11m, Operating Range: 0 ~ 12.0m, Number of Beams: 71.
Інші пропозиції XUSL4MA40H211N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUSL4MA40H211N XUSL4MA40H211N Виробник : Telemecanique XUSL4MA40H211N_document.pdf Safety Light Curtains Light Curtain 40mm Muting w lamp 2110mm