XUSL4MB40H211N Schneider Electric
59192473bd0e80de67e1eef7f0a4f256193d5335.pdf
Виробник: Schneider Electric
Description: LIGHT CURTAIN 40MM MUTING 2110MM
Features: Receiver, Transmitter
Packaging: Box
Operating Temperature: -30°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 40mm
Protective Height: 2.11m
Operating Range: 0 ~ 12.0m
Number of Beams: 71
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN 40MM MUTING 2110MM, Features: Receiver, Transmitter, Packaging: Box, Operating Temperature: -30°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 40mm, Protective Height: 2.11m, Operating Range: 0 ~ 12.0m, Number of Beams: 71.
Інші пропозиції XUSL4MB40H211N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XUSL4MB40H211N XUSL4MB40H211N Виробник : Telemecanique XUSL4MB40H211N_document.pdf Safety Light Curtains Light Curtain 40mm Muting 2110mm