XWR-3619-18HD Belden Inc.
XWR-3619-18HD_techdata.pdf
Виробник: Belden Inc.
Description: SWING STEEL 18X19.7X36 BLACK
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Metal, Steel
Style: Open Rack, Single Frame
Type: Swing Frame
Dimensions - Overall: 18.000" L x 19.750" W x 36.000" H (457.20mm x 501.65mm x 914.40mm)
Door: Doorless
Mounting Rails: One Pair
Number of Units: 19U
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWING STEEL 18X19.7X36 BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Metal, Steel, Style: Open Rack, Single Frame, Type: Swing Frame, Dimensions - Overall: 18.000" L x 19.750" W x 36.000" H (457.20mm x 501.65mm x 914.40mm), Door: Doorless, Mounting Rails: One Pair, Number of Units: 19U.