Продукція > XY2 > XY2500A-3.5-3P
XY2500A-3.5-3P
Виробник:
Клеммник в плату угл. 3конт. 3.5мм, 300В 8А Група товару: Клемники Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис XY2500A-3.5-3P