Продукція > XY2 > XY2500F-A-08P
XY2500F-A-08P
Виробник:
клеммник на кабель 8 конт.шаг 5мм 12A 250V Група товару: Клемники Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис XY2500F-A-08P