Продукція > XY2 > XY2504-2PX
XY2504-2PX
Виробник:
Screw Terminal Blocks, SMD, 4mm, 1x2P, 5A, 250V, аналог WAGO 2060-452/998-404
на замовлення 5 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис XY2504-2PX