XY27M12000S408
XY27M12000S408 NextGen Components
XY27M12000S408.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: CRYSTAL 27.12MHZ 10ppm, 8pF 4 Pa
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук