XY2CE2A250EX Schneider Electric
XY2CE2A250EX
Виробник: Schneider Electric
Description: CABLE PULL SWITCH 300VAC 10A XY2
Features: Push Button Emergency Stop Switch
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 3A (AC), 270mA (DC)
Circuit: DPST-NO/NC
Switch Function: On-Off, Off-On
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Voltage Rating - AC: 240V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Maximum Cable Length: 70M
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE PULL SWITCH 300VAC 10A XY2, Features: Push Button Emergency Stop Switch, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 3A (AC), 270mA (DC), Circuit: DPST-NO/NC, Switch Function: On-Off, Off-On, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Voltage Rating - AC: 240V, Voltage Rating - DC: 250V, Part Status: Active, Maximum Cable Length: 70M.
Інші пропозиції XY2CE2A250EX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XY2CE2A250EX XY2CE2A250EX Виробник : Telemecanique Telemecanique_Emergency_stop_rope_pull_switches_XY-2910186.pdf Cable Pull Switches CABLE PULL SWITCH 300VAC 10A XY2CE