Продукція > XINYA > XY301V-2P 5.0mm
XY301V-2P 5.0mm
XY301V-2P 5.0mm XINYA
info-z%20tl201v-3plc.pdf
Виробник: XINYA
2 poles, pitch 5.00mm, height 10mm, blue colour, 300V, 15A, 22-14AWG, straigth, round hole, cross screw, steel, zinc plated wire prot:phosphore bronze,nickel,pin: brass,tin eqiv: TBO5002S-1, DG301-5.0/2; TB-5.0-P-2P/BL XY301V-2P 5.0mm (+) XINYA Terminal
кількість в упаковці: 800 шт
на замовлення 12800 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
2 poles, pitch 5.00mm, height 10mm, blue colour, 300V, 15A, 22-14AWG, straigth, round hole, cross screw, steel, zinc plated wire prot:phosphore bronze,nickel,pin: brass,tin eqiv: TBO5002S-1, DG301-5.0/2; TB-5.0-P-2P/BL XY301V-2P 5.0mm (+) XINYA Terminal , кількість в упаковці: 800 шт.
Інші пропозиції XY301V-2P 5.0mm за ціною від 3.84 грн до 3.84 грн
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XY301V-2P 5.0mm XY301V-2P 5.0mm Виробник : XINYA info-z%20tl201v-3plc.pdf 2 poles, pitch 5.00mm, height 10mm, blue colour, 300V, 15A, 22-14AWG, straigth, round hole, cross screw, steel, zinc plated wire prot:phosphore bronze,nickel,pin: brass,tin eqiv: TBO5002S-1, DG301-5.0/2; TB-5.0-P-2P/BL XY301V-2P 5.0mm (+) XINYA Terminal
Кількість Ціна