Продукція > XINYA > XY301VB-2P 5.08
XY301VB-2P 5.08 XINYA
Виробник: XINYA
2 poles, pitch 5.08mm, height 10.1mm, blue colour, 300V, 15A, 22-14AWG, straigth, round hole, cross screw, steel, zinc plated solder pin:brass,tin plated,wire protector:phosphore bronze,nickel,eqiv:TBO5102S; TB-5.08-P-2P/BL XY301V-B(5.08)-2P (+) XINYA Te
кількість в упаковці: 800 шт
на замовлення 22691 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
2 poles, pitch 5.08mm, height 10.1mm, blue colour, 300V, 15A, 22-14AWG, straigth, round hole, cross screw, steel, zinc plated solder pin:brass,tin plated,wire protector:phosphore bronze,nickel,eqiv:TBO5102S; TB-5.08-P-2P/BL XY301V-B(5.08)-2P (+) XINYA Te, кількість в упаковці: 800 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
XY301VB-2P 5.08 Виробник : XINYA 2 poles, pitch 5.08mm, height 10.1mm, blue colour, 300V, 15A, 22-14AWG, straigth, round hole, cross screw, steel, zinc plated solder pin:brass,tin plated,wire protector:phosphore bronze,nickel,eqiv:TBO5102S; TB-5.08-P-2P/BL XY301V-B(5.08)-2P (+) XINYA Te