Продукція > YS TECH USA > XYW12038024BM-S-6
XYW12038024BM-S-6 YS Tech USA
Виробник: YS Tech USA
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 100.9 CFM (2.83m³/min)
Width: 38.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.0dB(A)
Static Pressure: 0.413 in H2O (102.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.68 W
на замовлення 151 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 100.9 CFM (2.83m³/min), Width: 38.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.0dB(A), Static Pressure: 0.413 in H2O (102.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4.68 W.