Продукція > YS TECH USA > XYW17251024BS-EAH-5
XYW17251024BS-EAH-5 YS Tech USA
XYW17251024BS-EAH-5.pdf
Виробник: YS Tech USA
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 379.7 CFM (10.63m³/min)
Width: 50.80mm
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 67.3dB(A)
Static Pressure: 1.460 in H2O (363.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 64.8 W
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 379.7 CFM (10.63m³/min), Width: 50.80mm, Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 67.3dB(A), Static Pressure: 1.460 in H2O (363.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 64.8 W.