Y00071R65500B9L
Y00071R65500B9L Vishay Precision Group Foil Resistors
Виробник: Vishay Precision Group Foil Resistors
Metal Foil Resistors - Through Hole 0.6W 1.655ohms 0.1% 300V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук