Y0102500K000B0L
Y0102500K000B0L Vishay Precision Group Foil Resistors
63001-934949.pdf
Виробник: Vishay Precision Group Foil Resistors
Metal Foil Resistors - Through Hole 500Kohms .1% 1ppm/oC
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Y0102500K000B0L Виробник : Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) 63001.pdf Description: RES 500K OHM 0.8W 0.1% RADIAL