Y07330R80000J9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
VFP-3,4_Series(Y0733,34).pdf
Виробник: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description: RES 0.8 OHM 10W 5% RADIAL
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Features: Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±2ppm/°C
Size / Dimension: 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.803" (20.40mm)
Part Status: Active
Resistance: 800 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.8 OHM 10W 5% RADIAL, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±5%, Features: Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±2ppm/°C, Size / Dimension: 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.803" (20.40mm), Part Status: Active, Resistance: 800 mOhms.