Y07331R00000F9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
vpf3vpf4.pdf
Виробник: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description: RES 1 OHM 10W 1% RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - Through Hole 10W 1ohm 1%.
Інші пропозиції Y07331R00000F9L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Y07331R00000F9L Виробник : Vishay Precision Group Foil Resistors vpf3vpf4.pdf Current Sense Resistors - Through Hole 10W 1ohm 1%