Y07753K30000A0W
Y07753K30000A0W Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
HTHA%20Series_Z1-Foil_(Y0774-79).pdf
Виробник: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description: RES SMD 3.3KOHM 0.05% 0.02W 0805
Power (Watts): 0.02W
Tolerance: ±0.05%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Tray
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±2.5ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 220°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm)
Part Status: Active
Resistance: 3.3 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 3.3KOHM 0.05% 0.02W 0805, Power (Watts): 0.02W, Tolerance: ±0.05%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Tray, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±2.5ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 220°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm), Part Status: Active, Resistance: 3.3 kOhms.