Y0944200R000B0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
vcs331.pdf
Виробник: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description: RES 200 OHM 10W 0.1% RADIAL
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±0.1%
Features: Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Temperature Coefficient: ±1ppm/°C
Size / Dimension: 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 4
Height - Seated (Max): 1.024" (26.01mm)
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 200 OHM 10W 0.1% RADIAL, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±0.1%, Features: Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Temperature Coefficient: ±1ppm/°C, Size / Dimension: 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm), Composition: Metal Foil, Number of Terminations: 4, Height - Seated (Max): 1.024" (26.01mm), Part Status: Active, Resistance: 200 Ohms.