Y09450R10000B0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
vcs.pdf
Виробник: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description: RES SMD 0.1 OHM 0.1% 1W
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Foil Resistors - Through Hole 1watt 15A 0.1ohm.
Інші пропозиції Y09450R10000B0L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Y09450R10000B0L Виробник : Vishay Precision Group Foil Resistors VIPG_S_A0000727670_1-2514708.pdf Metal Foil Resistors - Through Hole 1watt 15A 0.1ohm