Y11214K45000T0L
Y11214K45000T0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
SMR1D,3D_Series_(Y1121,1169).pdf
Виробник: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description: RES SMD 4.45K OHM 1/4W 2512
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.01%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Packaging: Bulk
Package / Case: 2512 J-Lead
Temperature Coefficient: ±2ppm/°C
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.110" (2.79mm)
Part Status: Active
Resistance: 4.45 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 4.45K OHM 1/4W 2512, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.01%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Packaging: Bulk, Package / Case: 2512 J-Lead, Temperature Coefficient: ±2ppm/°C, Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.110" (2.79mm), Part Status: Active, Resistance: 4.45 kOhms.