Продукція > C&K > Y330090400P
Y330090400P
Y330090400P C&K
ksa_ksl.pdf
Виробник: C&K
Description: CAP TACTILE OVAL RED
Packaging: Bulk
Color: Red
For Use With/Related Products: KSA and KSL Series
Mounting Type: Slip On
Shape: Oval
Switch Type: Tactile
Size: 9.50mm L x 5.60mm W x 4.00mm H
Illumination: Non-Illuminated
на замовлення 1332 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Y330090400P C&K
Description: CAP TACTILE OVAL RED, Packaging: Bulk, Color: Red, For Use With/Related Products: KSA and KSL Series, Mounting Type: Slip On, Shape: Oval, Switch Type: Tactile, Size: 9.50mm L x 5.60mm W x 4.00mm H, Illumination: Non-Illuminated.