Y401515K0000T9W
Y401515K0000T9W Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
FRST_Series_Z1-Foil_(Y4013-18).pdf
Виробник: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description: RES SMD 15K OHM 0.01% 0.3W 1206
Packaging: Tray
Power (Watts): 0.3W
Tolerance: ±0.01%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±2.5ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.025" (0.64mm)
Part Status: Active
Resistance: 15 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 15K OHM 0.01% 0.3W 1206, Packaging: Tray, Power (Watts): 0.3W, Tolerance: ±0.01%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±2.5ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.025" (0.64mm), Part Status: Active, Resistance: 15 kOhms.