Y40211K27000F0W
Y40211K27000F0W Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
FRSM_Series_(Y4020-25,27).pdf
Виробник: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description: RES SMD 1.27K OHM 1% 1/10W 0603
Packaging: Tray
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±0.2ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.025" (0.64mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.27 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 1.27K OHM 1% 1/10W 0603, Packaging: Tray, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±0.2ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.025" (0.64mm), Part Status: Active, Resistance: 1.27 kOhms.