Y472617R2000A0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
hzseries.pdf
Виробник: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description: RES 17.2 OHM 1W .05% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.05%
Features: Non-Inductive
Package / Case: Axial - 4 Leads
Temperature Coefficient: ±0.2ppm/°C
Size / Dimension: 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 4
Part Status: Active
Resistance: 17.2 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 17.2 OHM 1W .05% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±0.05%, Features: Non-Inductive, Package / Case: Axial - 4 Leads, Temperature Coefficient: ±0.2ppm/°C, Size / Dimension: 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 4, Part Status: Active, Resistance: 17.2 Ohms.