Y472650K0000S9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
HZ%20Series_(Z-Foil)_Zero_TCR.pdf
Виробник: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description: RES 50K OHM 1W 0.001% AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.001%
Features: Non-Inductive
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial - 4 Leads
Temperature Coefficient: ±0.2ppm/°C
Size / Dimension: 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 4
Part Status: Active
Resistance: 50 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 50K OHM 1W 0.001% AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±0.001%, Features: Non-Inductive, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial - 4 Leads, Temperature Coefficient: ±0.2ppm/°C, Size / Dimension: 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 4, Part Status: Active, Resistance: 50 kOhms.