Y505110K0000K0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Accutrim-1202.pdf
Виробник: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description: TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 10Kohms 10% 8.26mm 1/2w.
Інші пропозиції Y505110K0000K0L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Y505110K0000K0L Y505110K0000K0L Виробник : Vishay Precision Group Foil Resistors Accutrim-1202.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 10Kohms 10% 8.26mm 1/2w