Y505310R0000K0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Accutrim1240.pdf
Виробник: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description: TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 10ohms 10% 1/4" sq 1/4w.
Інші пропозиції Y505310R0000K0L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Y505310R0000K0L Y505310R0000K0L Виробник : Vishay Precision Group Foil Resistors Accutrim1240.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 10ohms 10% 1/4" sq 1/4w