Y578717K5000B0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
VH_Hermetic.pdf
Виробник: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description: RES 17.5K OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.6W
Tolerance: ±0.1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±1ppm/°C
Size / Dimension: 0.435" L x 0.185" W (11.05mm x 4.70mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 0.430" (10.92mm)
Part Status: Active
Resistance: 17.5 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 17.5K OHM 0.6W 0.1% RADIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.6W, Tolerance: ±0.1%, Features: Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±1ppm/°C, Size / Dimension: 0.435" L x 0.185" W (11.05mm x 4.70mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 0.430" (10.92mm), Part Status: Active, Resistance: 17.5 kOhms.