YA3450WN
YA3450WN Pulse Electronics
YA3450WN.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Antennas 450-470MHz11dB iN-Fem Antenna
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT YAGI 450-470MHZ 11DBI N-FEM, Packaging: Box, Mounting Type: Pole Clamp, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Applications: General Purpose, Gain: 10.5dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Directional Antenna, Height (Max): 36.260" (921.00mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Power - Max: 300 W.
Інші пропозиції YA3450WN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YA3450WN YA3450WN Виробник : Pulse Electronics YA3450WN Description: ANT YAGI 450-470MHZ 11DBI N-FEM
Packaging: Box
Mounting Type: Pole Clamp
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Applications: General Purpose
Gain: 10.5dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Directional Antenna
Height (Max): 36.260" (921.00mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Power - Max: 300 W