Продукція > LPRS > YAGI-434A
YAGI-434A
YAGI-434A LPRS
4020944.pdf
Виробник: LPRS
Description: LPRS - YAGI-434A - Antenne, YAGI, 7 Elemente, 9dBi, 434MHz
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: YES
Antenne: Omnidirektional
Verstärkung: 9dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 5A991.g
VSWR: 1.5
Frequenz, min.: 390MHz
Antennenmontage: SMA-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: Yagi-Uda
Eingangsleistung: 100W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Vertikal
Frequenz, max.: 480MHz
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис YAGI-434A LPRS
Description: LPRS - YAGI-434A - Antenne, YAGI, 7 Elemente, 9dBi, 434MHz, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: YES, Antenne: Omnidirektional, Verstärkung: 9dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: 5A991.g, VSWR: 1.5, Frequenz, min.: 390MHz, Antennenmontage: SMA-Steckverbinder, euEccn: NLR, Produktpalette: Yagi-Uda, Eingangsleistung: 100W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Vertikal, Frequenz, max.: 480MHz, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).