Продукція > YINGJIAO > YCL150-24008300
YCL150-24008300
YCL150-24008300 YINGJIAO
YCL150-200.pdf
Виробник: YINGJIAO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 200W; 24VDC; 8.33A; 220÷240VAC; IP67
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 0.2kW
Output voltage: 24V DC
Output current: 8.33A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP67
Body dimensions: 191x68x37mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: wires
Number of outputs: 1
Efficiency: 92%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 200W; 24VDC; 8.33A; 220÷240VAC; IP67, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 0.2kW, Output voltage: 24V DC, Output current: 8.33A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP67, Body dimensions: 191x68x37mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: wires, Number of outputs: 1, Efficiency: 92%, Power consumption without load: .