YCL60-4201400 NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
Виробник: NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
AC/DC, 58.8W, Вход: 220VAC, Выход: 1400mA/30...42V, размеры 163х43х33 мм, PFC, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 58.8W, Вход: 220VAC, Выход: 1400mA/30...42V, размеры 163х43х33 мм, PFC, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.