YE20T1L2
YE20T1L2 Yunpen
dm_ye-l2-series.pdf
Код товару: 131200
2 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Yunpen
Опис: Фільтр мережі 250 VAC, 50/60 Hz (VDE, CE). Струм: 20A, індуктивність: 0,9mH, ємність CX: 0,1 uF/CY:3300pF, опір: 10MOhm.
Каркас: 89х51х37мм
у наявності 6 шт:
3 шт - склад
2 шт - РАДІОМАГ-Київ
1 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
TP4A-T42/26/13-C
TP4A-T42/26/13-C
Виробник: TDG
Трансформатори, мережеві фільтри, силові дроселі > Сердечники, каркаси, скоби (для моткових виробів)
Група: Сердечник
Серія: T
Тип: Кільце
Опис: Сердечник T42,0/26,0/13,0 Ui = 2400 AL = 2800nH, Рекомендований діапазон робочих частот, кГц: <300
Матеріал: TP4A
Проникність, µi: 2400 µi
у наявності: 35 шт
29 шт - склад
4 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: TDG
Група: Сердечник
Серія: T
Тип: Кільце
Опис: Сердечник T31,0/19,0/15,0 Ui = 2400 AL = 3500nH, Рекомендований діапазон робочих частот, кГц: <300
Матеріал: TP4A
Проникність, µi: 2400 µi
у наявності: 40 шт
35 шт - склад
5 шт - РАДІОМАГ-Львів
Батарейка AAA лужна 1,5V 1шт. GP Batteries super GP24AEBCHMSB-2S2 (GP24A-2UE2)
Виробник: GP Batteries
Батарейки
Матеріал: лужна
Розмір: AAA / LR03 / "мікропальчик"
Напруга, V: 1,5 V