YES15241A
YES15241A Fostoria
Виробник: Fostoria
Description: SALAMANDER HEATER, 15000W, 240V,
Packaging: Box
Voltage: 240V
Material: Steel
Height: 23"
Approval Agency: UL
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 63
Length (Inches): 38
Width (Inches): 23
BTU's: 15000
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SALAMANDER HEATER, 15000W, 240V,, Packaging: Box, Voltage: 240V, Material: Steel, Height: 23", Approval Agency: UL, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 63, Length (Inches): 38, Width (Inches): 23, BTU's: 15000.