YF880012-30NF TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: YAGI FWG 7 880-960MHZ
Features: Cable - 305mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 880MHz ~ 960MHz
Applications: General Purpose
Gain: 12.2dBi
Termination: N Type Female
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Yagi
Height (Max): 24.000" (609.60mm)
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 920MHz
Part Status: Obsolete
Power - Max: 200 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: YAGI FWG 7 880-960MHZ, Features: Cable - 305mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 880MHz ~ 960MHz, Applications: General Purpose, Gain: 12.2dBi, Termination: N Type Female, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Yagi, Height (Max): 24.000" (609.60mm), Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 920MHz, Part Status: Obsolete, Power - Max: 200 W.