Продукція > TDK CORPORATION > YFF21PC1A225MT000N
YFF21PC1A225MT000N
YFF21PC1A225MT000N TDK Corporation
YFF-P_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Insertion Loss: 40dB @ 300kHz ~ 1GHz
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm
Capacitance: 2.2 µF
Current: 2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 10V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Insertion Loss: 40dB @ 300kHz ~ 1GHz, Height (Max): 0.039" (1.00mm), DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm, Capacitance: 2.2 µF, Current: 2 A.