Продукція > TDK > YFF21PC1E104MT000N
YFF21PC1E104MT000N
YFF21PC1E104MT000N TDK
tf_commercial_yff-p_en-965080.pdf
Виробник: TDK
Feed Through Capacitors 0805 (X5R) 25V 104 +/-20%
на замовлення 5608 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 25V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 40dB @ 7MHz ~ 1GHz, Height (Max): 0.039" (1.00mm), DC Resistance (DCR) (Max): 80mOhm, Capacitance: 0.1 µF, Current: 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF21PC1E104MT000N YFF21PC1E104MT000N Виробник : TDK Corporation YFF-P_Series.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 25V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 40dB @ 7MHz ~ 1GHz
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 80mOhm
Capacitance: 0.1 µF
Current: 2 A