Продукція > TDK > YFF21PC1E223M
YFF21PC1E223M
YFF21PC1E223M TDK
tf_commercial_yff-p_en-965080.pdf
Виробник: TDK
Feed Through Capacitors 0.022uf 25vlt 50-20% 2.0x1.25x0.85mm
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 25V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 0.022 µF.
Інші пропозиції YFF21PC1E223M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF21PC1E223M YFF21PC1E223M Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 25V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 0.022 µF