YFF21PC1E473M
YFF21PC1E473M TDK Corporation
3tf_commercial_power_yff-p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 25V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 0.047 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 25V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 0.047 µF.