Продукція > TDK CORPORATION > YFF21SC1E103MT009N
YFF21SC1E103MT009N
YFF21SC1E103MT009N TDK Corporation
YFF-SC_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 0.01UF 20% 25V 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 30dB @ 20MHz ~ 2GHz
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10000 pF
Current: 1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.01UF 20% 25V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 30dB @ 20MHz ~ 2GHz, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10000 pF, Current: 1 A.