Продукція > TDK CORPORATION > YFF31PC0J226MT000N
YFF31PC0J226MT000N
YFF31PC0J226MT000N TDK Corporation
YFF-P_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP FEEDTHRU 22UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Insertion Loss: 40dB @ 40kHz ~ 1GHz
Height (Max): 0.057" (1.45mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm
Capacitance: 22 µF
Current: 4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 22UF 20% 6.3V 1206, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Insertion Loss: 40dB @ 40kHz ~ 1GHz, Height (Max): 0.057" (1.45mm), DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm, Capacitance: 22 µF, Current: 4 A.