Продукція > TDK > YFF32SC1E220M
YFF32SC1E220M
YFF32SC1E220M TDK
tf_automotive_general_yff-ac_en-1222131.pdf
Виробник: TDK
Feed Through Capacitors 22pf 25volt +50-20% 3.2x1.25x0.85mm
на замовлення 3030 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 22PF 25V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.049" W (3.20mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Part Status: Obsolete, Capacitance: 22 pF, Current: 200 mA.
Інші пропозиції YFF32SC1E220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
YFF32SC1E220M YFF32SC1E220M Виробник : TDK Corporation CKD_Summary.pdf Description: CAP FEEDTHRU 22PF 25V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.049" W (3.20mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 pF
Current: 200 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 pF
Current: 200 mA