TO-220F Single FETs, MOSFETs ; 650V 750mOhm@10V 1 N-channel 32.1W TO-220F Single FETs, MOSFETs Equivalent: BXP10N65CF; YFW10N65AF TO-220F YFW TYFW10N65AF YFW
кількість в упаковці: 50 шт
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис YFW10N65AF YFW
TO-220F Single FETs, MOSFETs ; 650V 750mOhm@10V 1 N-channel 32.1W TO-220F Single FETs, MOSFETs Equivalent: BXP10N65CF; YFW10N65AF TO-220F YFW TYFW10N65AF YFW, кількість в упаковці: 50 шт.